“Повір у себе, і в тебе повірять інші!”

18.04.2016

“Повір у себе, і в тебе повірять інші!” – під таким гаслом щорічно проводиться конкурс творчості для дітей та молоді з особливими потребами.

В цьогорічному конкурсі, організованому Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, взяли участь 24 особи з 39 ма роботами. Це більше, ніж торік. Рукотворні дива презентували громадськості 18 квітня у приміщенні міської ради, а членами журі стали представники міської влади, Вознесенської єпархії, художньої школи, ЦСССДМ та інші.

Нагадаємо, що минулого року органайзер “Бджілка-школярка” Данила Китика посів у обласному етапі конкурсу ІІ місце. Тож будемо сподіватися, що й нині дитяча творчість знайде шанувальників не тільки в рідному місті, а й за його межами. Адже, за словами членів журі, роботи справді гарні, використані складні нові техніки, всі дітки заслужили на повагу і будуть відзначені призами.

Дуже вдало наголосив єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій про те, що навіть сама назва конкурсу виражає віру дитини у себе, у свої сили. Членам комісії було нелегко визначити кращі роботи, і навіть до Миколаєва будуть рекомендувати дві роботи, хоча положення вимагає однієї.

За матеріалами сайту http://vsesvit-news.info/

Галерея изображений