День тезоіменитства Керуючого Уманською єпархією.

09.08.2017

9 серпня в Свято-Миколаївському кафедральному соборі Умані молитовно відзначили пам'ять святого великомученика і цілителя Пантелеімона та День тезоіменитства Керуючого єпархією, Високопреосвященнішого архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона.

На запрошення Владики, розділити духовну радість до Умані прибули архієреї УПЦ – митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, який очолив Божественну літургію, та єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій.

Високопреосвященнішим Владикам співслужило духовенство Уманської, Вінницької, Могилів-Подільської, Шепетівської та Івано-Франківської єпархій.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за богослужінням було прочитано особливі молитви за лікарів та хворих.

По закінченні Літургії духовенство з хором та нородом проспівали тропар, кондак і величання святому великомученику Пантелеімону, після чого з вітальними словами до Владики-іменинника звернулися митрополит Іоанн та єпископ Олексій, секретар єпархії, духовенство собору, отці благочинні та численні віряни.

Архієпископ Пантелеімон подякував усім за теплі привітання та попросив молитв і підтримки його духовних ініціатив, щоб Господь і надалі давав йому сили ревносно служити на ниві Христовій.

За матеріалами сайту Уманської єпархії. Фото Степан Тригидько.

Галерея изображений