Первый звонок в Первомайской СОШ №16.

01.09.2016

01 сентября, в День знаний, Преосвященнейший епископ Вознесенский и Первомайский посетил торжественную линейку в Первомайской среднеобразовательной школе I-III ступеней №16 им. Я.М. Лобова.

В торжествах также принимали участие: Первомайский городской Голова Дромашко Л.Г., начальник Управления образования Первомайского городского совета Остапенко Г.Ф., духовенство города, администрация школы, жители и гости города, представители средств массовой информации.

После торжественной встречи первоклассников, ко всем собравшимся обратилась Людмила Григорьевна Дромашко:

«Я вітаю всіх учнів, вчителів і батьків з Днем знань! Мені завжди дуже приємно відвідувати нашу 16-ту школу. Із великим задоволенням спостерігаю за тими змінами, які відбуваються у стінах цієї школи. Ви маєте великі досягнення в навчанні, в спорті, в культурному житті. Я завжди вважаю вашу школу креативною. Ви – є прикрасою нашого міста. Я хочу привітати самих маленьких, які сьогодні ще досить невпевнено стоять на цьому подвір’ї. Але ці діти – майбутнє нашої Держави. Сьогодні від цього покоління залежить в якій Державі ми будемо жити. Я хочу побажати вам здоров’я, успіхів, впевненості у своїх діях і завжди пам’ятати, що всі перешкоди ми переможемо. Хочу побажати успіхів батькам, подякувати за те, що навіть у цей непростий час вони знаходять в собі сили збирати дітей до школи. Але, дивлячись на наших дітей, ми розуміємо, що здолаємо все негаразди. Здоров’я, злагоди, благополуччя, миру нашій Державі і нашим сім’ям».

Затем учеников, учителей, родителей поздравила Галина Феликсовна Остапенко:

«Шкільна громада, шкільна родина, яка сьогодні зібралася в рідній вам 16-й школі, я вас вітаю з 1 вересням, з Днем знань! Незабаром пролунає шкільний дзвоник, який розпочне новий, 2016/2017 навчальний рік. С чистого листа розпочнеться нове продовження старої як світ історії. Адже немає нічого давнішого і нічого більш інноваційного за освіту. Нам здається, що кожний навчальний рік схожий на попередній, але це не так. Тому що кожен навчальний рік відрізняється різними змінами, досягненням наших учнів, випуском та поповненням школи новими учнями.

Я бажаю всім учням в новому навчальному році хоч один раз відчути смак перемоги і пронести його скрізь усе життя. Звичайно, за кожним учнем стоїть глибока праця його вчителя. Тож шановні колеги, бажаю, щоб учні радували вас блискучими результатами у новому навчальному році. Хочу також привітати і батьків, які пліч о пліч із педагогами долають усі трудності, що набігають у час навчання і виховання нашого підростаючого покоління. Всім успіхів і всього самого найкращого. Зі святом!»

Также с Днем знаний всех присутствующих поприветствовал Преосвященнейший епископ Алексий:

«Дорогие дети, родители, учителя и гости, всех вас поздравляю с праздником 1-го сентября, с праздником знаний. Вступая на стезю обучения, никто не должен забывать о том нравственном стержне, который заложен в нас от рождения Самим Господом. В чем ведь заключается парадокс: развитые, в техническом отношении, страны, зачастую, нравственные ценности отодвигают на второй план. Но миру нужны не только хорошие специалисты, а, в первую очередь, люди! Люди, умеющие сопереживать, сочувствовать и поддерживать друг друга.

В этот праздничный день знаний хочу пожелать учителям мудрости, терпения, справедливости и любви к своим ученикам. Труд учителя поистине можно назвать служением. Вы служите Богу и людям, и от вашей добросовестности и неравнодушия зависит будущее нашей страны.

Родителям желаю найти ту золотую середину в деле помощи своим детям, чтобы не оставлять их без поддержки и, в то же время, помогать становлению свободных, ответственных людей. А детям желаю с пользой для души проводить каждый день учебного года.

От всего сердца желаю каждому из вас, чтобы Господь и Богородица помогали в трудах. Терпения вам и милости Божией, и пусть животворящая благодать Святого Духа коснется каждого из вас, укрепляя на жизненном пути, подавая силы и радость!»

После этого клирик Свято-Никольского храма г. Первомайск прот. Александр Лобода окропил учеников святой водой.

Затем всех собравшихся порадовали стихами и песней самые маленькие ученики.

Завершилась торжественная линейка первым звонком в 2016/2017 учебном году.

Галерея изображений