Поздравления в адрес Правящего архиерея.

25.01.2015

Ваше Преосвященство!

Сердечно поздравляю Вас с памятной датой в Вашей жизни – 40-летием со Дня рождения.

Премудрый Спаситель мира судил Вам Принять жребий епископства, призвав к «совершению святых, на дело служения, для созидания Тела Христова» (Еф. 4:12), дабы Вы пасли «Божие стадо <…>, надзирая за ним не принужденно, но охотно и богоугодно, <…>, и не господствуя над наследием [Божиим], но подавая пример стаду» (1 Пет. 5:2-3).

Возношу молитвы ко Господу Вседержителю о ниспослании Вашему Преосвященству доброго здравия, неоскудевающей радости и обилия благодатных даров Святого Духа-Утешителя.

С любовью о Христе,
+Кирилл,
Патриарх Московский и всея Руси

Ваше Преосвященство, дорогий Владико!

Прийміть мої щирі вітання з 40-річним ювілеєм від дня Вашого народження!

Обравши шлях служіння Богові і Святій Його Церкві, Ви, дорогий Владико, з юних літ несли послух в огорожі церковній, радiсно виконуючи усе покладене на Вас священноначаллям. Однак маючи сугубе бажання слідувати за Христом, аби приходити від сили в силу (Пс. 83:8), Ви склали чернечі обітниці в стінах Святої Лаври преподобних Антонія і Феодосія, звідки були покликані на апостольське служіння – зводити нерукотворні храми людських душ, утверджуючи їх на основі Апостолів і пророків, маючи наріжним каменем Самого Іісуса Христа (Єф. 2:20).

У цей знаменний день молитовно бажаю Вашому Преосвященству міцного здоров’я, миру та духовної радості. Нехай Всещедрий Господь завжди укріпляє Ваші душевні та тілесні сили і дарує невичерпну наснагу для подальшого архіпастирського служіння.

Многая і благая Вам літа!

З любов’ю у Христі,
+Онуфрій,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Ваше Преосвященство!

Прийміть мої сердечні вітання з Днем Вашого народження. Молитовно бажаю Вам здоров’я, міцності сил і бадьорості духу, настільки необхідних у Вашому високому служінні Святій Православній Церкві. Нехай Всемилостивий Господь пошле Вам Свої дари,і зміцнить Вас на довгі, благословенні і плідні роки.

З братською любов’ю у Христі,
Антоній,
Митрополит Бориспільский і Броварський,
Керуючий справами Української Православної Церкви,
Ректор Київської Духовної Академії і Семінарії