Всенічне бдіння напередодні Дня Хрещення Русі.

27.07.2017

27 липня 2017 року ввечері, напередодні свята Хрещення Русі та з нагоди святкування 25-ліття Харківського Архієрейського Собору, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили єпископат, духовенство всіх єпархій УПЦ. За богослужінням молилися біля 100 тисяч прочан, які приїхали до Києва на ювілейне свято з усіх регіонів держави, а також зарубіжні делегації з Білорусії, Молдови, Румунії.

Від Вознесенської єпархії участь у Богослужінні прийняли: Преосвященніший єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, секретар єпархії прот. Михайло Кіряк, отці благочинні, духовенство та вірні Вознесенської єпархії.

На вечірнє богослужіння віряни прийшли разом із Архіпастирем Хресним ходом від Володимирської гірки, де був звершений урочистий молебень.

Як вже повідомлялося раніше, Хресний хід супроводжували 11 чудотворних ікон з усієї України та мощі святого рівноапостольного князя Володимира. Протягом місяця святині подорожували різними єпархіями Української Православної Церкви, після чого були доставлені у Київ. Чудотворні ікони будуть доступні для поклоніння віруючим у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври протягом доби.

За матеріалами сайту УПЦ.

Галерея изображений