Заупокойная панихида.

30.07.2015

Утром 30 июля, Преосвященнейший епископ Вознесенский и Первомайский Алексий совершил Заупокойную панихиду в Свято-Варваринском храме г. Первомайск.

Архипастырь помолился о новопреставленных убиенных иер. Романе и монахине Алевтине.

Cправка.

Иерей Роман Николаев:

Трагедія сталася в ніч з 25 на 26 липня, напередодні недільного дня. У Києві на площі Героїв Сталінграда невідомі з вогнепальної зброї поранили в голову настоятеля храму в ім’я мучениці Тетяни Оболонського благочиння столиці ієрея Романа Ніколаєва.

Після двох кульових поранень священик залишився живий, але стан його важкий. Станом на ранок понеділка, 27 липня, батюшка перебував в комі та під апаратом штучного дихання. Були пошкоджені важливі центри головного мозку. Одна куля пройшла навиліт, інша залишилася в черепній коробці.

За попередньою інформацією, нападників було двоє. Вони втекли, а священика на сходах його будинку знайшла сусідка, яка викликала міліцію та швидку.

Одна з попередніх версій нападу – візит квартирних злодіїв.

Але версія про пограбування не підтверджується, адже злочинці не забрали з собою ніяких речей отця Романа.

У ніч на 29 липня внаслідок отриманих травм він помер у лікарні.

Монахиня Алевтина:

28 липня монахиню столичного Свято-Вознесенського Флорівського жіночого монастиря Алевтину знайшли вбитою зі слідами насилля.

Коментуючи смерть монахині, голова Синодального інформаційного відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент зазначив, що «її знайшли вбитою із слідами насилля в квартирі, в якій вона мешкала перед тим, як піти в монастир».

За словами владики, жінка пішла в монастир понад десять років тому. «Я знаю, що вона була дуже хворою. Останнім часом її хвороби загострювалися. А у квартиру вона заїхала на день після лікарні, збираючись наступного дня повернутися в монастир», – зазначив Голова Інформаційного відділу УПЦ.

Столична прокуратура повідомляє, що монахиню Алевтину знайшли вбитою в її помешканні у Дарницькому районі Києва 28 липня. Про смерть потерпілої повідомили в міліцію її родичі, котрі знайшли її тіло. «Можу сказати, що обстановка в квартирі була порушена», – поясняє прес-секретар прокуратури Надія Максимець. За попередньою версію причиною смерті стало удушшя.

Правоохоронними органами відкрито кримінальну справу. Наразі встановлюються деталі злочину.

Галерея изображений