День памяти жертв Голодомора на приходах Вознесенской епархии.

26.11.2016

Г. Первомайск.

26 ноября священнослужители, представители власти, учащиеся и жители города Первомайск почтили память жертв голодомора 1932-33гг.

Мероприятия прошли у часовни в честь иконы Божией Матери «Всех скорбящих радость», которая построена в память всех пострадавших в годы голодомора и репрессий.

Священнослужители Первомайского городского и районного благочиний совершили заупокойную панихиду о жертвах голодомора, после которой благочинный Первомайского районного округа прот. Вячеслав Симчук обратился к присутствующим со словами проповеди.

Галерея изображений

 • Смт Братське.

  26 листопада в смт Братське відбулася поминальна хода до пам’ятного знаку Голодомору 1932-33 років, в якій взяли участь: голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, голова районної ради Тамара Фесько, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та жителі селища.

  Благочинний Братського району Олег Гарбовський відслужив заупокійну літію за всіма померлими під час голоду. У рамках проведення заходу було запалено свічки пам’яті та покладено квіти до пам’ятного знаку Голодомору 1933-32 років, а о 16.00 було оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання в пам'ять про загиблих. Пам’ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі.

  Галерея изображений

  • Смт Веселинове.

   В ніч з 25 на 26 листопада, в День пам’яті Свт. Іоанна Златоустого, архієп. Костянтинопольского, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці смт Веселинове була відслужена нічна Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Піщаний Брід протоієрей Іоанн Фечко, у співслужінні ієрея Романа Михайлюк. За Богослужінням священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні та за упокій душ всіх загиблих у роки голодомору. Після Літургії була відслужена літія за всіма загиблими. 26 листопада настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці смт Веселинове ієрей Роман Михайлюк прийняв участь в заходах, присвячених пям’яті голодоморів в Україні.

   Галерея изображений

   • С. Тимирязевка Вознесенского района.

    26 ноября, в селе Тимирязевка Вознесенского района, возле Свято-Петропавловского храма, на месте установленного поклонного креста и памятного знака жертвам голодомора настоятелем храма прот. Леонидом Затовским была отслужена панихида по жертвам голодомора и политических репрессий.

    Прот. Леонид напомнил слова святителя Иоанна Златоуста, память которого мы отмечаем в этот день: «Бог силен прекратить все бедствия, но пока не увидит совершившегося обращения, не прекращает скорбей»

    Галерея изображений

    • С. Новокрасне Арбузинського району.

     26 листопада в с. Новокрасне Арбузинського р-ну біля пам'ятного знаку жертвам голодомору 1932-1933р.р., який було встановлено в пам'ять односельців, що загинули в ті страшні роки, настоятелем Свято-Успенського храму прот. Віталієм Демчуком було відслужено заупокійну літію. У мироприємстві взяли участь сільський голова Фортуна Олександр Іванович, директор загальноосвітньої школи П'ятківський Василь Андрійович, школярі та всі небайдужі. Учнями школи було покладено квіти до пам'ятного знаку та запалено свічки в пам'ять про загиблих, їх також вшанували хвилиною мовчання.

     Галерея изображений