Епархиальный Крестный ход.

21.07.2017

По благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви, Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия, с 16 по 23 июля 2017 года на территории Вознесенской епархии пребывает чудотворная икона «Спас Нерукотворный».

Свято-Вознесенський кафедральний собор м. Вознесенськ.

Хресний хід зі списком Чудотворної ікони «Спас Нерукотворний» відвідав Кафедральний собор, де прихожани змогли помолитися і попросити миру для нашої країни, здоров'я для своїх рідних та милості Божої.

Галерея изображений

 • Храм Різдва Пресвятої Богородиці смт Єланець.

  17 липня близько 15 години православна громада Єланця зустрічала чудотворну ікону «Спас Нерукотворний» біля каплички Святого Миколая Чудотворця. Разом з настоятелем церкви Різдва Пресвятої Богородиці прот. Миколаєм Фатичем, прот. Миколаєм Точок з Свято-Успенської церкви с. Калинівка та отцями з Братського багочиння зібралося багато людей. З чудотворною іконою «Спас Нерукотворний», Хрестом, іконою Пресвятої Богородиці, хоругвами пройшли хресним ходом з молитвою до храму. По дорозі люди приєднувалися до ходи.

  Біля церкви лунали дзвони. Коли всі зайшли в храм, то почалася служба. В цей день було дуже багато люду. Були на службі і діти. Отцю Миколаю співслужили всі отці, що були присутні. Після служби люди підходили до ікони і прикладалися. Відразу розпочався водосвятний молебень. Люди постійно приходили в храм до ікони. Відслужили акафіст іконі Спас Нерукотворний. До глибокої ночі прихожани прикладалися до святині.

  Галерея изображений

  • Свято-Миколаївський храм смт Братське.

   До дня хрещення Київської Русі в смт. Братське відбувся хресний хід з чудотворним образом "Спас Нерукотворний" в якому взяли участь численні жителі селища та священнослужителі Братського та Єланецького благочинь.

   Галерея изображений

   • Свято-Покровский храм г. Первомайск.

    20 июля в 10 утра священнослужители г. Первомайск и Первомайского района, вместе с многочисленными жителями города встретили Чудотворную икону «Спас Нерукотворный» у поклонного креста в центре города.

    Крестный ход к Свято-Покровскому храму возглавил благочинный Первомайского районного округа прот. Вячеслав Симчук. По прибытии в храм был совершен акафист, после чего все верующие смогли приложиться к Чудотворному образу.

    Галерея изображений

    • Храм прп. Параскевы Сербской пгт Врадиевка.

     22 июля, в 9.30, при въезде в смт. Врадиевка жители поселка во главе с духовенством благочиния, торжественно встретили чудотворную икону "Спас Нерукотворный" из Борисо-Глебской женской обители Изюмской епархии.

     После состоялся крестный ход к храму прп. Параскевы Сербской. По завершении крестного хода во главе с настоятелем храма прот. Николаем Строганом, перед иконой был совершен водосвятный молебен с чтением акафиста и все присутствующие приложились к образу.

     Галерея изображений

     • Смт Доманівка.

      На передодні Дня Хрещення Київської Русі у селищі Доманівка відбувся хресний хід з іконою «Спас Нерукотворний». Хода розпочалася від Свято-Олександрівського храму, пройшовши центральною вулицею завершили свій хід біля новозбудованої каплички в центрі Доманівки.

      Звершивши молебень за мир в Україні, перед іконою, благочинний Доманівського округу, настоятель Свято-Олександрівського храму ієромонах Антоній (Стояновський) розповів про чудодійну силу ікони «Спас Нерукотворний», висловивши подяку всім присутнім за підтримку і дотримання православних канонів та діяльності церкви.

      В свою чергу представники влади, а саме голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько та заступник голови районної ради Надія Мазалова подякували священнослужителям за проведений захід та висловили слова підтримки діяльності релігійних організацій у Доманівському районі.

      У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Євгеній Осадчук голова райдержадміністрації висловив подяку ієромонаху Антонію за проведений захід хресний хід з іконою «Спас Нерукотворний» та слова підтримки .

      Галерея изображений