Громові скелі кемп-2018 (великий фоторепортаж).

01.07.2018

Ось і завершився ІІ православний скаутський табір «Громові скелі кемп -2018», який відбувся за благословення Його Преосвященства єпископа Вознесенського та Первомайського Олексія і тривав з 25 червня по 1 липня на скаутській галявині поблизу Громових скель на мальовничому узбережжі Південного Бугу, за селом Грушівка Первомайського району Миколаївської області.

Загальна чисельність учасників склала 60 учнів шкіл міста, недільних шкіл Свято-Покровського та Свято-Варварського храмів. Організаторами виступили Православні скаути міста Первомайська, загін Покрови Пресвятої Богородиці, члени Миколаївського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації Національна організація скаутів України.

Протягом тижня діти проходили квести, нічну та велику гри, майстер-класи, зустрічали батьків та ділились здобутими вміннями, боролися зі стихією (п’ять днів із семи йшли дощі ), купалися в річці, грали в настільний теніс, чистили джерело, знайомилися зі скаутингом, сплавлялися на рафтах, ходили у похід, відвідали екскурсії, освоювали техніку пішохідного туризму, в’язали вузли, прийняли участь у Божественній літургії на відкритому повітрі і взагалі цікаво проводили свій час.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення дитячого табору! Особливу подяку висловлюємо батькам, які увесь цей час допомагали і були поруч із дітьми – Юлія Сергіївна, мама Яна, тато Олексій, мама Настя, мама Таміла.

Галерея изображений