Мітинг з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у м. Первомайськ.

28.10.2014

В Сквері Перемоги відбувся урочистий мітинг з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників за участю священнослужителів міста, міського голови Л. Г. Дромашко та її заступників, ветеранів Великої Вітчизняної війни, членів міської Ради ветеранів, делегацій від підприємств, установ та організацій, молоді міста, представників місцевих засобів масової інформації.

За благословенням Керуючого Вознесенською єпархією участь у заході прийняли: благочинний Первомайського міського округу прот. Анатолій Нирко, благочинний Первомайського районного округу прот. В’ячеслав Сімчук, духовенство міста.

На початку заходу міський голова Л. Г. Дромашко привітала присутніх зі святом. «Схиляючи голови перед доблесними воїнами-визволителями, ми, як ніколи, відчуваємо відповідальність і перед нашими батьками, і перед майбутніми поколіннями, бо мусимо не втратити здобутий для нас мир задля гідного майбутнього України. В такий нелегкий час ми повинні пам’ятати, що тільки в єдності, тільки у вірі наша сила. Найдорожчі наші ветерани! Доблесні фронтовики! Ви подарували нам щастя жити під мирним небом і саме зараз, коли на сході гинуть люди, ми розуміємо яким неоцінним є мир і як важко його відновити. Тому ми повинні зробити все для того, щоб війна не прийшла на нашу землю», — підкреслила Людмила Григорівна. Миру і злагоди, здоров’я і витримки, бадьорості духу та родинного затишку побажала ветеранам міський голова.

Мітинг продовжився виступами голови міської Ради ветеранів П. Поноченюк та клірика Свято-Миколаївського храму м. Первомайськ прот. Володимира Спину.

Після чого, відбулась поминальна панахида по загиблим в роки війни, яку очолив прот. В’ячеслав Сімчук. Пам’ять полеглих учасники урочистого мітингу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

По закінченні мітингу всі бажаючі могли завітати до центру культури і дозвілля ім. Є.Зарницької та переглянути святкову концертну програму, приурочену до 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, та скуштувати «солдатської каші», якою після концерту частували всіх охочих перевдягнуті у солдатську форму соціальні працівники.

За матеріалами сайту: http://www.pervomaisk.mk.ua/

Галерея изображений