Праздник Первого звонка на приходах Вознесенской епархии.

01.09.2016

Свято-Вознесенський собор м. Вознесенськ.

День Знань – особливе свято. Усі ми починали доросле життя зі шкільної лави, і в цей день згадуємо своїх вчителів, дякуємо їм за величезне терпіння, увагу, чуйність і любов до дітей.

1 вересня після шкільної лінійки учні 1-А класу Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 разом з класним керівником Кримською Л.П. та батьками прийшли до Свято-Вознесенського кафедрального собору, де настоятель прот. Володимир Семенюк відслужив молебень на початок шкільного навчання. Покропив всіх присутніх свяченою водою та благословив іконками, побажавши вдалого і цікавого навчального року, наполегливості і насиченого творчого життя, а учителю та батькам – успіхів в роботі, терпіння та мудрості.

Галерея изображений

  • Свято-Олександрівський храм смт Доманівка.

    11 вересня благочинний Доманівського округу ієром. Антоній (Стояновський) відвідав міжнародний День знань. Це свято для всіх школярів, учнів, їх батьків, вчителів , а також усіх тих людей, діяльність яких пов’язана з навчально-виховним процесом молодого покоління. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. На завершення вітального слова ієром. Антоній подарував директору школи Макогоненко А.А. Біблію та побажав всім міцного здоров’я, Божого благословення, наснаги, творчих злетів та твердих знань.

    Галерея изображений