Праздник Рождества Христова на приходах епархии.

07.01.2017

Свято-Олександрівський храм м. Вознесенськ.

7 січня, незважаючи на суворі погодні умови, після святкової літургії, настоятель Свято- Олександрівського храму протоієрей Олександр Вендель привітав усіх присутніх зі Світлим святом Різдва Христового і побажав всім присутнім миру, добра, любові, а також, щоб світло Віфлеємської зірки, котре вказало волхвам шлях до Месії, вказувало кожному віруючому на шлях до Істини. Після привітання настоятеля відбувся виступ дітей, які підготували багато чудових колядок та віршів про Різдво. А ще вихованці Недільної школи підготували відому нам всім з дитинства лялькову виставу "Морозко», яка несе в собі духовно-просвітницьку основу. Наші юні актори показали наскільки важливо допомагати людям, бути добрими та смиренними, і що навіть дуже злі люди можуть змінюватись, і теж ставати добрими і милосердними. У ролі головного героя - Морозка був настоятель храму отець Олександр. Ляльки для вистави виготовлені власноруч нашими вихованцями під керівництвом вихователя Недільної школи Світлани Кушнір.

По закінченню протоієрей Олександр подякував всім за чудовий виступ та кожній присутній дитині вручив солодкий подарунок.

Також настоятель храму о. Олександр, разом з учасниками святкової вистави, відвідав своїх підопічних – вихованців Ценру соціально-психологічної реабілітації, аби розділити з ними радість Різдва Христового.

Священик розповів про значення свята і традиції його святкування та привітав усіх присутніх із цим величним святом. Дітки Центру також радо вітали гостей та батюшку.

Директор закладу Людмила Блискунова подякувала о. Олександру та вихованцям Недільної школи за це чудове святкове дійство, яке принесло багато радості дітям і колективу. По завершенню святкування всі діти отримали солодкі Різдвяні подарунки.

Такі святкові відвідання позитивно впливають, насамперед на дітей. Вони навчають їх ділитися святковою радістю і через це ще глибше самим відчувати радість свята. Крім того такі вони сприяють тому, щоб діти виростали чуйними, щирими і справжніми християнами. Вони приносять з собою у кожен будинок радість Різдва і дарують заряд бадьорості та оптимізму.

Галерея изображений

 • Свято-Покровский храм г. Первомайск.

  07 января, в праздник Рождества Христова, в Свято-Покровском храме г. Первомайск, после Божественной литургии воспитанники Воскресной школы представили Рождественский вертеп. После Литургии всем собравшимся была представлена выставка-ярмарка.

  В этот же день настоятель храма прот. Вячеслав Симчук и иерей Евгений Липанов посетили детский дом, где поздравили деток с праздником сладкими подарками.

  Галерея изображений

  • Свято-Михайловский храм г. Первомайск.

   В праздник рождества Христов, после Божественной литургии в Свято-Михайловском храме г. Первомайск дети из воскресной школы порадовали всех прихожан Рождественским вертепом.

   Галерея изображений

   • Пгт Врадиевка.

    7 января, в праздник Рождества Господа и Спаса нашего Иисуса Христа, настоятель храма прп. Параскевы Сербской пгт. Врадиевка прот. Николай Строган совершил Божественную литургию. Во время литургии было прочитано Рождественское послание Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия. По завершении богослужения воспитанники воскресной школы поздравили с Рождеством настоятеля и прихожан, прославляя в колядках родившегося Богомладенца Христа.

    Галерея изображений