Різдвяний концерт в с. Зелені Кошари Первомайського району.

07.01.2015

Голова молодіжного відділу Вознесенської епархії прот. Георгій Стояновський відвідав Зелено Кошарську школу Первомайського району. Священик розповів про свято, а хор храму святих праведних Богоотців Іоакіма і Анни селища Кам’яний Міст привітав дітей святковим концертом. Найбільше вразило вчителів та дітей зачитаний настоятелем лист до Бога, який був написаний на Різдво дітьми Недільної школи:

1. Дорогий Господь! Ми щиро дякуємо Тобі за Сина, який прийшов у цей світ для нас. Дякуємо Тобі і за те, що Ти чуєш нас і ми можемо звертатися до Тебе просто, як діти до Батька!

2. Дякуємо за те, що Ти, на відміну від багатьох дорослих, з повною серйозністю ставишся до наших прохань і проблем, а ще за те, що Ти вмієш берегти у секреті те, що ми наодинці розповідаємо Тобі!

3. Знаєш, Боже, мені б дуже хотілося, щоб ти навчив наших батьків щедріше ділитися з нами словами любові. А то, знаєш, вони бувають такими скупими на добрі слова! Ми готові відповісти їм взаємністю і сповна відплатити любов’ю за любов!

4. А ще допоможи їм назавжди забути деякі слова і вирази, які вони вживають на нашу адресу. Ми знаємо, що деколи сердимо їх, але ж робимо це ненавмисне!

5. А я так мрію, що мій старший брат перестане мене дражнити і дозволить мені бавитися своїми іграшками, адже я так хотів би бути схожим на нього!

6. А ще дозволь мені стати хоч трохи слухнянішим. А то я так стараюся, а поки що нічого не виходить! Мені ж так хочеться, щоб мій тато частіше гладив мене по голові і приказував: «Мій хороший синочку, я так пишаюся тобою!»

7. Я дуже Тебе прошу, зроби так, щоб татова робота займала менше часу, а грошей побільшало, адже мені так не вистачає таткової уваги і поради!

8. Було б дуже добре, щоб у мами з’явився час, а то все його чомусь нема і нема…

9. Благослови моїх однокласників, допоможи їм зрозуміти і не ображати мене. Допоможи мені так себе поводити, щоб вони зрозуміли, що ми з Тобою їх дуже любимо. Так-так, я згідний, Ти все-таки любиш їх набагато більше…

10. Продовж життя і дай здоров’я моїм бабусям і дідусям. Ти не міг би якомога довше не брати їх на небо? Знаєш, мені так важко буде жити без їхніх лагідних рук і добрих розповідей…

11. Дозволь мені хоч трошки бути схожим на Тебе, щоб учителька більше не казала мені: «Просто не знаю, і в кого ти такий вдався?!» Допоможи показати їй, що я вдався в Тебе!

12. А ти не міг би послати мені справжнього друга? Такого, щоб я міг розмовляти з ним про Тебе. Знаєш, без друга мені так самотньо…

13. Допоможи моїм сусідам пізнати Тебе і забути про спиртне. Вони добрі люди, але без Тебе пропадуть…

14. А я дуже хотіла б, щоб дитячі будинки припинили своє існування, а у всіх покинутих діток знайшлися тато і мама, які навчили б їх любити Тебе.

15. Продовж мир і добрий час у нашій державі, дозволь нам вирости у справжній християнській країні.

16. Будь-ласка, дозволь нам користуватися цими дарунками не лише на Різдво, а ще багато-багато років вперед. Дякуємо, що Ти любиш нас. Ми також любимо Тебе і не уявляємо без Тебе свого життя.

Також на концерті виступали діти, які співали колядки та щедрівки.

В свою чергу директор, від лиця всіх вчителів та дітей, виразив слова подяки.

Галерея изображений