Служби в капличці святого Великомученика і цілителя Пантелеймона.

15.07.2015

15 липня, в середу 7-ї Седмиці по П’ятидесятниці , настоятель Свято-Михайлівського храму м. Первомайськ протоієрей Віктор Починок служив молебень за здоров’я болящих в капличці святого Великомученика і цілителя Пантелеймона.

Святий Пантелеймон вважається небесним покровителем всіх врачующих і болящих. Він все своє життя присвятив людям, безкоштовно лікував тих, хто до нього звертався, зцілював їх ім’ям Ісуса Христа. Допомагав хворим, бідним, відвідував в’язниці та лікував ув’язнених. До імені святого Великомученика і цілителя Пантелеймона звертаються в молитві за немічних. Народ любить та почитає Святого Пантелеймона.

В капличці священики здійснюють треби мирян: молебні (благодарственні, за болящих, за мир в Україні, та ін.), літії за померлих. Черговий каплички Димитрій інформує людей щодо розкладу служб, допомагає замовити служби, пояснює як підготуватися до Таїнства Причастя дітей та хворих, та ін. Тут можуть знайти підтримку ті, хто щойно прийшов до віри.

Розклад служб в капличці: щодня, з 09.00 год., крім суботи, неділі та днів православних свят.

Сьогодні був звичайний день, протоієрей Віктор Починок служив молебень о здравії. Після чого в простоті, доступності та з любов’ю в серці прот. Віктор та прот. В’ячеслав Сімчук спілкувалися на духовні теми з віруючими.

Хочу висловити щиру вдячність Преосвященішому єпископу Вознесенському і Первомайському Олексію за те, що капличка діє і в ній здійснюються служби, які так необхідні віруючим во здравіє тіла і спасіння душ.

Раба Божа Тетяна

Галерея изображений