Військовослужбовець з Доманівщини загинув у зоні проведення АТО.

29.01.2015

З скорботою та болем у серці повідомляємо, що 25 січня 2015 року при виконанні свого військового обов’язку в зоні проведення АТО загинув наш земляк – військовослужбовець із с. Забари Доманівського району Ливадар Олександр Іванович.

Олександр народився 1 жовтня 1993 року. Навчався в Доманівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, рік служив у Збройних Силах України.

19 березня 2014 року, в зв'язку з подіями в Криму, був мобілізований до армії і приступив до виконання службових обов’язків на посаді стрільця. 19 червня 2014 року був звільнений в запас.

31 липня 2014 року знову мобілізований, проходив службу в зоні проведення АТО. За інформацією, отриманою від командування військової частини, Олександр загинув 25 січня 2015 року близько 20-ї години внаслідок вибуху автомобіля під час перевірки на блок-посту в с. Мар’їнка Донецької області.

Йому йшов лише 22 рік, він ще багато корисного міг би зробити для своєї країни, але, захищаючи її цілісність, віддав найцінніше – своє життя.

Благочинний Доманівського округу, настоятель храму святого Александра Невского смт Доманівка прот. Віктор Стояновський та Громада Доманівщини висловлює щире співчуття матері Ірині Павлівні, сестрі Наталії, рідним та близьким.

Олександр назавжди залишиться у серцях вдячних земляків. Вічна пам'ять герою!

29 січня в районному Будинку культури відбулася громадянська панахида та відспівування загиблого воїна Олександра.

Галерея изображений