«Збери дитину до школи» в Свято-Олександрівському храмі.

01.09.2017

31 серпня, напередодні свята Першого дзвоника настоятель Свято-Олександрівського храму м. Вознесенська прот. Олександр Вендель з подарунками, а саме канцелярським приладдям та солодощами, відвідав «Центр соціальної реабілітації дітей». Нажаль в Україні, зокрема в Вознесенську, є діти обділені батьківським теплом, яких не пригорне до себе мама та не посадить на коліно тато, вони не мають достатньо людської уваги і турботи, а тих коштів, які виділяє держава, вистачає лише на основні потреби.

Тож саме з метою підтримки (духовної, моральної, емоційної та матеріальної) о. Олександр постійно відвідує Центр реабілітації, аби діти, які в ньому виховуються відчули небайдужість суспільства до себе, не залишалися один-на-один зі своїми проблемами; покинуті діти отримують любов, якої позбавили їх батьки, відчувають, що вони не самотні, є люди, яким вони не байдужі.

Кожного разу ці зустрічі носять досить теплий характер, адже діти вже добре знають о. Олександра та кожного разу з нетерпінням чекають нової зустрічі з ним. Також допомогу у вигляді канцелярських товарів отримали діти з багатодітних сімей – прихожан нашого храму.

Галерея изображений