71-я годовщина освобождения г. Первомайск.

20.03.2015

20 марта г. Первомайск отмечает 71-годовщину освобождения города от немецко-фашистских захватчиков.

В торжественном митинге приняли участие: благочинный Первомайского городского округа, Глава епархиального отдела по взаимодействию с Вооруженными силами и другими военными формированиями прот. Анатолий Нырко, благочинный Первомайского районного округа прот. Валерий Васильев, духовенство города, городской голова Первомайска Л.Г.Дромашко, администрация города и района, ветераны ВОВ, представители СМИ.

По благословению Преосвященнейшего епископа Вознесенского и Первомайского Алексия к присутствующим обратился Глава епархиального отдела религиозного образования, катехизации и миссионерства протодиакон Николай Лищенюк:

«Шановнi ветерани, жителi мiста, дорогi брати і сестри!

Усіх Вас сердечно вiтаю з 71-ою річницею звільнення міста Первомайськ від німецько-фашистських загарбників.

Війна - це завжди велика трагедія. Така трагедія торкнулася і нашої Вітчизни.

Мільйони життів було віддано за перемогу над ворогом. Але ця жертва особливо цінна в очах Божих, бо сам Господь звертається до нас із словами про те, що немає більше тієї любові, як якщо хто поклав життя своє за ближніх своїх!

Їх подвиг не залишиться нами забутий, а результат цього подвигу - мир на нашій землі.

Адже мир - це великий дарунок Божий. І цей дарунок треба цiнувати. За нього заплачена висока ціна. Тому усі зусилля ми повинні направляти на те, щоб зберегти цей благодатний дар.

Тисячі синів нашої Вітчизни ціною власного життя відстояли право майбутніх поколінь на існування і свободу. Ми не маємо права забути, що світ був здобутий стражданнями, кров'ю і смертю мільйонів людей - наших батьків і матерів, братів і сестер.

І зараз, коли в Україні йде війна і проливається кров людська в ім'я незалежності і територіальної цілісності нашої Держави, ми як ніколи повинні пам'ятати подвиг наших предків.

Ще раз поздоровляю ветеранів, жителів міста з 71-рiчницею звільнення міста Первомайск від німецько-фашистських загарбників. Дай Бог, щоб наше місто ніколи більше не побачило сльози матерів, а в нашій країні запанував мир і благополуччя!»

Затем священнослужители совершили заупокойную литию.

В конце митинга состоялось возложение цветов.

Галерея изображений