Є поміж нас багаті й бідні.

4.12.2014

Є поміж нас багаті й бідні.

Кому що треба, доля не пита.

Та є дві речі всім нам необхідні:

У світі — мир, а в душах — доброта.

Що людині потрібно для щастя? Так, — мир, здоров’я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі і чуйні люди. Які ж це добрі люди? Добрі — це ті, які уміють співчувати іншій людині, відгукуватися на її горе, яке може спіткати кожного з нас, це милосердні по відношенню до тих, хто потребує допомоги.

Пощастило на таких людей і Коршуновій Аліні , бо поряд з нею є такі люди — це її рідні бабуся Світлана , прабабуся Рая та матушка Ірина Семенюк.

Саме вони добрі, чуйні і щиросердечні, уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді. Вже другий рік поспіль настоятель Свято-Вознесенського кафедрального собору о. Володимир Семенюк опікується долею цієї талановитої, життєрадісної дівчинки. Поряд з іншими талантами у дівчинки відкрився ще один – вишивка бісером.

Так, саме вишивка бісером, у дитини з діагнозом ДЦП. Дома у Алінки є вже невеличка, а як для мене, то велика , виставка власних робіт дівчинки. А почалось усе з ікони, яку подарувала дівчинці матушка Ірина під час однієї з зустрічей.

Під патронатом о. Володимира проводився збір коштів на лікування дівчинки у реабілітаційному центрі міста Трускавця. Цього разу було зібрано та передано кошти у розмірі 2,5 тис. грн. та зроблено подарунок для розвитку таланту дівчинки. Матушка Ірина подарувала заготовку для наступного шедевру дівчини (набір для вишивання картини) та оздобила у паспорту готову роботу Аліни.

Отак з елементарних речей робиться велика справа під назвою «ДОБРОТА». Отже давайте будемо уважнішими один до одного і приходити на допомогу. Бо робити добро – це велике щастя. То ж будьмо щасливими!

Вальо І. М.

Галерея изображений