Команда «Ортодокс» взяла участь у футбольному турнірі.

24.08.2016

24 серпня, за благословенням Преосвященнішого Олексія, єпископа Вознесенського і Первомайського, футбольна команда Вознесенської єпархії «Ортодокс» прийняла участь у турнірі з футболу серед юнаків 2005-06 рр. народження, присвяченому до Дня Незалежності України в м. Вознесенськ.

В урочистій частині виступили: Вознесенський міський Голова Луков Віталій Дмитрович, голова молодіжного відділу Вознесенської єпархії протоієрей Георгій Стояновський. Священнослужитель привітав всіх зі святом та сказав: «… Церква завжди дбає про здоров’я своєї нації…»

В змаганнях прийняли участь наступні команди: «Сокіл» м. Вознесенськ, ДЮСШ №5 м. Миколаїв, ДЮСШ смт Братське, «Олімп» м. Южноукраїнськ, «Ортодокс» м. Первомайськ. Команди грали за коловою системою. Команда з Первомайська зіграли з ДЮСШ №5 (0:0); з командою «Олімп» м. Южноукраїнськ (3:0), на користь первомайців; з командою «Сокіл» м. Вознесенськ (2:1) на користь господарів; з командою ДЮСШ смт Братське 2:1 на користь команди «Ортодокс».

За підсумками змагання I - місце посіла команда «Сокіл», II – «Ортодокс», III - «Олімп».

Найкращим бомбардиром цих змагань визнали гравця з команди «Ортодокс» Болтунова Максима 2006 року народження. Перед початком змагань гравці єпархіальної команди прочитали молитву «Царю Небесный» та взяли благословення у священика.

Команди нагороджував голова організації спорт для всіх.

Галерея изображений