Курсова підготовка в’язничних капеланів.

13.11.2015

12 листопада у Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу державної кримінально-виконавчої служби України розпочалася курсова підготовка в’язничних капеланів.

Митрополит Білоцерківський Августин, який 29 вересня 2001 року брав участь в урочистому відкритті цього навчального закладу, розповів присутнім історію налагодження співпраці духовенства із силовими структурами та етапи розвитку військового капеланства. Він також відмітив значиму роль душпастирської опіки в духовному оновленні, адаптації, ресоціалізації та виправленні засуджених. Наголосив, що саме в’язничне капеланство покликане задовольняти релігійні потреби в’язнів, поширювати віровчення, залучати до справ благодійності та милосердя, проводити активну благодійну діяльності серед хворих, немічних, малозабезпечених засуджених. Його побажання священнослужителям за змістом було співзвучне з настановою святого Павла: «Пам’ятайте в’язнів, як би і ви були з ними в узах, і тих, хто страждає…» (Євр. 13,3).

Наступного дня, 13 листопада, священослужителі, які взяли участь у зборах, відвідали резиденцію Білоцерківського митрополита, де, після трапези, мали можливість поспілкуватися з владикою, ознайомитися з життям Білоцерківської єпархії та Військового Синодального відділу.

Від Вознесенської єпархії участь в зборах прийняв співробітник Єпархіального пенітенціарного відділу, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Костянтинівка Арбузинського району прот. Василь Тяжкун.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Галерея изображений