Молитовне стояння під стінами ВРУ.

18.05.2017

18 травня 2017 року під стінами Верховної Ради України близько десяти тисяч віруючих Української Православної Церкви з різних регіонів України звершили молитовне стояння, щоб Господь напоумив народних обранців не приймати антицерковні законопроекти, які винесені на порядок денний засідання. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Участь у молитовному стоянні прийняла також делегація священнослужителів та віруючих Вознесенської єпархії, яку очолив секретар єпархіального Управління прот. Михайло Кіряк.

Своїм молитовним стоянням люди висловилися проти прийняття скандального законопроекту №4128, який може узаконити «церковне рейдерство», та законопроекту № 4511, що покликаний дискредитувати Українську Православну Церкву й передбачає державний контроль у її справах.

Починаючи з 8:00 духовенство на чолі з архієреями УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, митрополитом Почаївським Володимиром, архієпископом Кіровоградським і Новомиргородським Іоасафом, єпископом Обухівським Іоною, єпископом Ірпінським Климентом, єпископом Бородянським Варсонофієм, єпископом Іванківським Кассіаном, єпископом Гостомильським Тихоном звершували протягом усього дня молебні про напоумлення народних депутатів, аби вони своїми діями та прийняттям сумнозвісних законопроектів не зпровокували міжконфесіональну війну в Україні.

Священнослужителі Вознесенської єпархії також провели зустріч з директором Департаменту по ділам релігії і національностей Міністерства культури України Андрієм Васильовичем Юраш.

Цього дня Верховна Рада не розглянула антицерковні законопроекти.

Також, в храмах м. Вознесенськ, Южноукраїнськ та Первомайськ були звершені молебні.

Галерея изображений