Побажання Предстоятеля у Прощену неділю та благословення на Великий піст (відео).

26.02.2017

Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанови вірним Української Православної Церкви перед початком Великого посту та благословив усіх на молитовний подвиг заради миру в Україні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Прощення перед вступом у Великий піст має два значення. По-перше, людина робить себе готовою прийняти прощення від Бога, а по-друге, людина, яка вступає у боротьбу, знає, що в неї за спиною немає ворогів. Ті люди, які воюють, знають, що дуже небезпечно, коли людина має ворога і перед собою і позаду себе. Простивши одне одному, ми останньої загрози позбавляємося. В нас лишається тільки один ворог — це ворог нашого спасіння — диявол, проти якого ми боремося.

Я хотів би усіх поздоровити з наступаючим Святим Великим постом, побажати успіхів у тій духовній боротьбі, яку ми повинні звершувати в період цього спасительного часу. Ми благословляємо у цей період Великого посту кожному нашому вірному читати одну главу зі Святого Євангелія. Це буде молитва за нашу землю, за нашу Україну, за те, щоб Бог послав нам свій благословенний мир.

Нехай кожен з нас поститься у міру своїх сил і цей піст Господь буде приймати і нехай кожен з нас з радістю зустріне великий празник світлого Христового Воскресіння.

Також Блаженнiший Митрополит Київський i всієї України Онуфрій направив до пастви Української Православної Церкви з нагоди Прощеної неділі та початку Великого посту.

За матеріалами