Вифлеє́мський Вого́нь Ми́ру .

22.12.2014

Вифлеє́мський Вого́нь Ми́ру - міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, котрий щорічно запалюють на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі.

До Європи Вогонь з Віфлеєму у кінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну, де ним опікується найбільша скаутська організація України — НОСУ.

Українські скаути привезли в Київ з Відня символічний вогонь «Світло миру із Віфлеєму» в рамках міжнародної естафети «Поділися щастям заради миру».

Першим вогонь отримали київські дитячі, військові госпіталі, реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю.

По благословенню та підтримки єпископа Вознесенського і Первомайського Олексія, символічний вогонь отримали скаути із м. Первомайська - загін «Покрови Пресвятої Богородиці», також скаути взяли участь у параді помічників Святого Миколая у столиці України.

21 грудня, Вифлеє́мський Вого́нь Ми́ру – було передано до храмів м. Первомайська для того, щоб прихожани змогли взяти вогник до своїх осель.

Галерея изображений