Нагородження учасників конкурсу «Повір у себе».

31.05.2017

31 травня 2017 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулося нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші!» приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей.

Українська земля завжди славилася своїми талановитими та працьовитими людьми. Саме це яскраво продемонстрували учасники конкуру. Талановиті, обдаровані діти та молодь не перший рік приймають участь у конкурсі «Повір у себе, і в тебе повірять інші!». Професіоналізм і вміння конкурсантів з кожним роком вдосконалюються, що наглядно показали їхні роботи. Присутні мали змогу знову насолодитися творчістю дітей, переглянувши відео презентацію.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста та директор Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижановська привітали учасників конкурсу теплими словами, висловили щиру подяку батькам за невтомність і оптимізм, за підтримку та особистий внесок в розвиток творчої особистості, побажали їх дітям подальших успіхів і творчого натхнення. Також, до привітань долучився настоятель Свято - Покровського храму Вознесенської єпархії, благочинний Первомайського районного округу, протоієрей В’ячеслав Сімчук. На заході також були присутні священики м. Первомайськ.

Переможцям конкурсу стали 14 дітей, яким були вручені грамоти та цінні подарунки.

Галерея изображений